تکذیب دریافت عوارض در جاده چالوس

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

قاسم بی نیاز مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات وزارت راه و شهرسازی در گفت وگو با خبرنگار راه و شهرسازی خبر دریافت عوارض ۲۰ هزار تومانی جاده چالوس را تکذیب کرد و گفت: فیلم منتشر شده در فضای مجازی در خصوص دریافت عوارض جاده چالوس، مربوط به سه سال پیش است.

وی با اشاره به اینکه این ویدئو چند سال پیش از زبان فرماندار وقت استان البرز مطرح شده بود، گفت: برای دریافت عوارض باید خدماتی را ارائه کنیم و راه های اصلی تبدیل به آزادراه شود تا بتوانیم عوارضی را دریافت کنیم.

مدیر روابط عمومی وزارت راه ادامه داد: طبق قانون، تنها از پروژه های آزاد راهی می شود ،عوارض دریافت کرد و راه های اصلی و یا سایر راه ها حق دریافت عوارض از مسافران را ندارد.

بی نیاز در خصوص دریافت عوارض در پروژه های آزاد راهی توضیح داد: در پروژه های آزاد راهی زمانیکه بخش خصوصی سرمایه گذاری می کند و تمامی امکانات لازم برای آزاد راه را به اتمام می رساند، برای بازگرداندن سرمایه و سود سرمایه خود، از مسافران عوارض دریافت می کند، بنابراین برای تشویق بخش خصوصی جهت سرمایه گذاری در سایر پروژه های آزاد راهی مبلغ عوارضی دریافت می شود.

مدیرکل روابط عمومی و ارتباطات وزارت راه و شهرسازی تاکید کرد: هم اکنون در حال رایزنی برای تبدیل کردن بزرگراه به آزاد راه هستیم که بعد از تامین امکانات لازم در این مسیر نیز، عوارض دریافت می شود.

وی با اشاره به اینکه در جاده چالوس به دلیل وضعیت و راه های باریک آن امکان تملک اراضی و تبدیل آن به بزرگراه را نداریم، گفت: از نظر فنی و تجهیزاتی ، جاده چالوس را نمی توان پهن و یا تبدیل به بزرگراه کرد.

بی نیاز در خاتمه تاکید کرد: بعد از افتتاح قطعه اول آزاد راه تهران- شمال، عوارض از این آزاد راه گرفته خواهد شد.

درباره ما

امداد خودرو شرق تهران ارائه دهنده خدمات به انواع خودروها در محل شما، به صورت شبانه روزي و در کوتاه ترين زمان ممکن مي باشد.

 مزاياي استفاده از خدمات امداد خودرو شرق تهران:

-حمل و جابجایی آسان و بدون آسیب به خودرو با نیسان چرخگیر

- تعویض و تعمیر توسط  متخصصین با دانش فنی بالا

- استفاده از قطعات اصلي و مورد تاييد کارخانه

- صرفه جويي در زمان و ترافیک: با امداد موتور و تعمیر در محل

- تعرفه خدمات مناسب و ارائه خدمات شبانه روزي

تماس با ما

09125873273

09196476550

02177230336

 

©2019 Emdad Khodro Sharg Tehran

Search